İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü
Etkinliklerimiz

İnsan Kaynakları ve Kariyer Yönetimi Topluluğu Tanıtım Günleri

 

İnsan Kaynakları ve Kariyer Yönetimi Topluluğu 26-27-28 Şubat 2019 tarihlerinde üniversitemiz fuaye alanında “İzmir Demokrasi Üniversitesi Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günleri”nde yerini almıştır.

 

 

İnsan Kaynakları ve Kariyer Yönetimi Topluluğu Tanıtım Günleri (26-27-28 Şubat 2019)

        İyi Bir İK’cı Olmak İçin Kendi Kariyerini Planla Workshop Çalışması

 

İzmir Demokrasi Üniversitesi İnsan Kaynakları ve Kariyer Yönetimi Topluluğu ilk workshop çalışmasını, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Halil Ahmet URAN’ın eğitmen olduğu “İyi Bir İK’cı Olmak İçin Kendi Kariyerini Planla” etkinliği ile gerçekleştirmiştir.

İyi Bir İK’cı Olmak İçin Kendi Kariyerini Planla Workshop Çalışması (1 Mart 2019)

   

   

Çocuk İşçiliği Farkındalık Paneli

 

İzmir Demokrasi Üniversitesi İnsan Kaynakları ve Kariyer Yönetimi Topluluğu 11 Mart 2019 tarihinde İzmir Valimiz Erol Ayyıldız’ın eşi Sayın Dr.Didem Dilek AYYILDIZ hanımefendinin himayelerinde İzmir Demokrasi Üniversitesi Çocuk Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi ev sahipliğinde, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İzmir İl Müdürlüğü, SGK İzmir İl Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu İzmir İl Müdürlüğü’nün paylaşımcı olduğu “Çocuk İşçiliği Farkındalık Paneli”nde organizasyon komitesindeki görevini başarı ile yerine getirdi.

Çocuk İşçiliği Farkındalık Paneli (11 Mart 2019)

     

     

Ege Bölgesi Kariyer Fuarı

 

İzmir Demokrasi Üniversitesi İnsan Kaynakları ve Kariyer Yönetimi Topluluğu, 14 Mart 2019 tarihinde T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi himayesinde İzmir Demokrasi Üniversitesi’nin de paydaş üniversite olarak yer aldığı Ege Bölgesi’ndeki 17 üniversitenin öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen, farklı sektörlerden çok sayıda firmanın katılım gösterdiği “Ege Bölgesi Kariyer Fuarı”nda organizasyon komitesinde etkin bir şekilde görev aldı. Fuarda hem İzmir Demokrasi Üniversitesi’ni,hem İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nü hem de topluluklarını başarı ile temsil eden üyelerimiz,katılımcı firmaların, panel,workshop ve mülakat düzenleyen kurum ve kuruluşların temsilcilerinin beğenisini kazandılar ve organizasyondaki katkıları nedeniyle teşekkür aldılar.

Ege Bölgesi Kariyer Fuarı (14 Mart 2019)

     

     

  1. Lisansüstü İşletme Öğrencileri Sempozyumu

 

         18-20 Nisan 2019 tarihleri arasında dördüncüsü düzenlenen Lisansüstü İşletme Öğrencileri Sempozyumu, İzmir Demokrasi Üniversitesin ev sahipliğinde 39 farklı üniversitenin katılımıyla gerçekleşmiştir.4. Lisansüstü İşletme Öğrencileri Sempozyumu (18-20 Nisan 2019)

        

      

İŞKUR İletişim Ofisinin Açılması

 

            İzmir Demokrasi Üniversitesi ile İzmir İŞKUR İl Müdürlüğü arasında “Üniversite İrtibat Noktalarında İŞKUR Hizmetlerinin Sunulmasına İlişkin İş Birliği Protokolü”nün Rektörümüz Prof. Dr. Bedriye TUNÇSİPER ile İŞKUR İl Müdürü Kadri KABAK tarafından imzalanmasının ardından, “İŞKUR İrtibat Noktası” aktif olarak öğrencilerimize hizmet vermeye başladı.

Öğrencilerimize işgücü piyasası, iş arama becerileri, mülakat teknikleri, özgeçmiş hazırlama gibi konularda bilgilendirme faaliyetlerinde bulunmayı, iş kurma süreçleri ve geliştirme süreçleri hakkında destek vermeyi ve öğrencilerin aktif işgücü hizmetlerinden yararlanabilmelerine yardımcı olmayı amaçlayan irtibat noktasında, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi “İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü” öğrencilerimiz de görev alarak deneyim kazanma fırsatı yakalayacaklar.


İŞKUR İletişim Ofisinin Açılması (2 Mayıs 2019)

            

İzmir Demokrasi Üniversitesi

 İnsan Kaynakları ve Kariyer Yönetimi Topluluğu Başkanlık Seçimleri

 

İzmir Demokrasi Üniversitesi İnsan Kaynakları ve Kariyer Yönetimi Topluluğu’nda bayrak teslimi yaşandı. Kurucu Başkanımız Mert Paçacı, başkanlık seçimi sonrası görevini Elif Demiral’a devretti.

İzmir Demokrasi Üniversitesi İnsan Kaynakları ve Kariyer Yönetimi Topluluğu Başkanlık Seçimleri
(8 Mayıs 2019)

       


       

TIM TEB Girişim Evi Wake Up Eğitim Programı

 

            TİM TEB Girişim Evi öncülüğünde gerçekleşen “Wake Up” çalışması, İzmir Demokrasi Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü öğrencilerinin de katılımı ile gerçekleşti.

TIM TEB Girişim Evi Wake Up Eğitim Programı (14 Mayıs 2019)

     

       

İŞKUR İzmir İş Kulübü ile Kişisel Gelişim ve İş Hayatında Başarı Eğitimi

 

İzmir Demokrasi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü öğrencileri, İzmir İŞKUR İş Kulübü tarafından kendileri için özel olarak düzenlenen “Kişisel Gelişim ve İş Hayatında Başarı Eğitimi”ne katıldı. Dört farklı grup için düzenlenen eğitimler 10-28 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleşti.

İŞKUR İzmir İş Kulübü ile Kişisel Gelişim ve İş Hayatında Başarı Eğitimi (10-28 Haziran 2019)