Personel
Kalite Komisyonu Üyeleri
T.C.
İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ
KALİTE KOMİSYONU ÜYELERİ
Adı Soyadı Birimi Görevi Komisyon Üyeliği
Başlama/Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Bedriye TUNÇSİPER Rektörlük Rektör/Komisyon Bşk.
Prof. Dr. Mustafa KOCAKULAK Rektörlük Rektör Yardımcısı
Dr.Öğr.Üye. Kemal ŞERBETÇİ Rektörlük/Genel Sekreter Doğal Üye
Safire ÖZDEMİR Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Doğal Üye
Öğr.Gör. Özkan BİLGİLİ Genel Sekreter Yard. V. Üye 22.10.2018 / 21.10.2020
Rıdvan DUMLU Öğrenci Konseyi Başkanlığı Doğal Üye
Dr.Öğr.Üye. Zeynel Abidin ÇİL Mühendislik Fakültesi Koordinatör/Üye 17.04.2018 / 16.04.2020
Prof.Dr. Cevdet Alptekin KAYALI Hukuk Fakültesi Üye 17.04.2018 / 16.04.2020
Prof.Dr. Hakan DOYGUN Mimarlık Fakültesi Üye 17.04.2018 / 16.04.2020
Doç.Dr. Neşe GÜLER Eğitim Fakültesi Üye 17.04.2018 / 16.04.2020
Dr.Öğr.Üye. Hakan GÜLMEZ Tıp Fakültesi Üye 17.04.2018 / 16.04.2020
Doç.Dr. Duygu KÜRKLÜ ARPAÇAY Diş Hekimliği Fakültesi Üye 17.04.2018 / 16.04.2020
Doç.Dr. Duygu KIZILDAĞ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Üye 17.04.2018 / 16.04.2020
Doç.Dr. Reyhan İRKİN Sağlık Bilimleri Enstitüsü Üye 22.10.2018 / 21.10.2020
Doç.Dr.Uğur ÇAVDAR Fen Bilimleri Enstitüsü Üye 22.10.2018 / 21.10.2020
Prof.Dr. Adnan Metin KARKIN Güzel Sanatlar Fakültesi Üye 22.10.2018 / 21.10.2020
Doç.Dr. Ferruh TAŞPINAR Sağlık Bilimleri Fakültesi Üye 22.10.2018 / 21.10.2020
Dr.Öğr.Üye. Zeynep SOFUOĞLU Sağlık Meslek Yüksekokulu Üye 22.10.2018 / 21.10.2020
Doç.Dr. Aslı GÜNEŞ Meslek Yüksekokulu Üye 22.10.2018 / 21.10.2020
Doç.Dr. Fevzi Serkan ÖZDEMİR Sosyal Bilimler Enstitüsü Üye 22.10.2018 / 21.10.2020
Doç.Dr. Ferhat TOPBAŞ Yabancı Diller Meslek Yüksekokulu Üye 22.10.2018 / 21.10.2020
Prof.Dr. Mustafa ÖZTÜRK Fen-Edebiyat Fakültesi Üye 22.10.2018 / 21.10.2020