İzmir Demokrasi Üniversitesi Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavına (İDÜ-YÖS, 2018-2) girmeye hak kazananlar

İzmir Demokrasi Üniversitesi  Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavına (İDÜ-YÖS, 2018-2) girmeye hak kazananlar:

 

1            Abdul Latif Abdkhamov

2            Abdul Qasym Abdul Aziz

3            Ahmed Elmuhammed

4            Ahmet Dadamahmut

5            Ahmet Erkin Şimşek

6            Akbar Alakbarlı

7            Alaa Eddin Ajam

8            Alara Gezer

9            Ali Hendi

10          Ali Dalla

11          Ali Reza Hassanibarbin

12          Alibala Karımlı

13          Alican Caylak

14          Amid Ghavam

15          Amin Gharagozi

16          Amiraslan Ghavam

17          Amirhosein Sheykholeslami

18          Anıl Erkek

19          Anita Dadashkhani

20          Arman Fazlali

21          Arzu Selin Yokush

22          Atamperk Mouchammet Keskin

23          Atefeh Shakouri

24          Aula Dalla Ali

25          Ayberk Sechkinel

26          Aylin Sheida

27          Ayris Görmez

28          Ayshen Mammadova

29          Aysun Ahmed

30          Aytakin Heydarova

31          Banyamin Eisazadeh

32          Barış Can Yılmaz

33          Berk Mert

34          Berk Dönmez

35          Bertu Yusuf

36          Betyul Sever

37          Beyza Saylam

38          Bita Yazdani

39          Bita Mohammadi Ghazijahani

40          Bora Özörten

41          Burcu Güleş Günalay

42          Ceren Arslan

43          Derin Ünlü

44          Ebrahim Khosroabadi

45          Ece Çelik

46          Eda Yarar

47          Edzhe Halilova

48          Elisa Dabak

49          Elmin Karımlı

50          Elshad Mehdiyev

51          Elvin Rzayev

52          Emad Abdollahzadeh

53          Emel Eren

54          Emil Khalilzade

55          Ersen Yoztyurk

56          Faezeh Shamel

57          Farid Shirinov

58          Farid Mammadov

59          Farnaz Omidian Aghdam

60          Fatemeh Shahabi

61          Fatih Mutlu

62          Fatma Nadirli

63          Fatma Yaren Özkaya

64          Fidan Abushova

65          Gamze Yalmaz

66          Gulcan Calışkan

67          Gunay Aliyeva

68          Günel Mütellimi

69          Hakan Burak Çetintaş

70          Haniyeh Ansar

71          Hazel Habil

72          Hazel Gyuchlyu

73          İlayda Kaya

74          Ilka Nikolova Ulualan

75          İrem Zeynep Yagmur

76          İsa Abilov

77          İsmayil Rzayev

78          Jemal Gurbanova

79          Kale Hussein Hama Ali

80          Kasım Özkan

81          Lala Valiyeva

82          Lara Dunn Ceylan

83          Leily Yazdani Motlagh

84          Leyla Sheykhi

85          M.Jouma Alosman

86          Mehmet Anal Avdzha

87          Mehmet Fatih Özet

88          Melis Türker

89          Melisa Kalanch

90          Mohamad Nehad Tajeddin

91          Mohammad Mahdi Afrang

92          Mohammadreza Zarghami

93          Mohammed Samir Khamıs Ibrahim

94          Muhammed Kaddura

95          Murat Kireç

96          Mustafa Yaldaram

97          Mustafa Ali

98          Narmin Hasanzada

99          Nasım Dehghani

100        Nazanin Nazari

101        Neda Nazari

102        Nour Martini

103        Nurten Derya Topcu

104        Nurzhamal Kurbanychbekova

105        Oğuzhan Kosovalı

106        Onur Mutlu

107        Osman Yıldırım

108        Özercan Yılmaz

109        Parya Kakavandkord

110        Pourıa Sharifaei Arabi

111        Rahim Hadzhaoglu

112        Raul İsmayilov

113        Reza Alinejad

114        Reza Ghahremani Ghadar

115        Roohollah Khaliligorji

116        Roshanak Amir Mogha

117        Sabina Guliyeva

118        Şahin Güneş

119        Sajjad Ghalehjoughi

120        Sana Dalla Ali

121        Sara Safari

122        Sebahattin Kınalı

123        Sefer Karagoz

124        Selin Aydan

125        Seljan Fateh Subhe Aldabbagh

126        Sevilcan Koseoglu

127        Sevin Bahraei

128        Seyit Mehmet Arslan

129        Shabnam Nezerova

130        Shahla Alakbarzada

131        Shahsanam Safarova

132        Simay Ozkut

133        Simge Yalmaz

134        Sina Behrad

135        Sule Aksoy

136        Tabarek Dhafer Mahmood Aljuboori

137        TajeddinDamirov

138        Tarana Dadashova

139        Tasneem Akkad

140        Taylan Cetinaslan

141        Tolga Chalashkan

142        Vugar Huseynov

143        Vusale Resulova

144        Waleed A. M. Jaradat

145        Yasemin Zafirova Mladenova

146        Yazan Kolaghasi

147        Yunus Emre Toplu

148        Zahra Shoeori Khosroshahi

 

Tarih Saat : 29.07.2018 Saat: 10:00

Adres: Üçkuyular Mahallesi, Gürsel Aksel Bulvarı, No:14 35140 Karabağlar/İZMİR

Tel: +90 232 260 1001 (pbx)

Faks: +90 232 260 1004

E-Posta: ogrenci.isleri@idu.edu.tr

 

Not: Elektronik kayıt sisteminde kayıt olmuş, ancak sınav ücretini yatırdıkları banka dekontunun tarih ve numarasını yazmayan başvuru sahipleri 26.07.2018 tarihine kadar ogrenci.isleri@idu.edu.tr adresine banka dekontlarının elektronik halini ya da resmini göndermeleri halinde, durumları incelenerek listeye isimleri eklenecektir.